GREENHOUSE - zdravý restaurant

GREENHOUSE zdravý restaurant

Zdravá snídaně, oběd či dezert?

U nás z toho najdete vše.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku 7:00 - 14:30

v Biskupské ulici č. 130/3, jen pár kroků od náměstí.


Přijímáme tyto stravenky:

Sodexo, Chéque Déjeuner, Ticket Restaurant

Jak a z čeho vaříme?

Všechny pokrmy, které najdete v našem menu, jsou připravovány v souladu se zásadami zdravého životního stylu. Pro naši kuchyni pečlivě vybíráme kvalitní suroviny, čerstvou zeleninu a přírodní ochucovadla. Při přípravě používáme některé BIO potraviny, rostlinné oleje (řepkový nebo olivový) a sojovou smetanu namísto živočišné.


Podávaná jídla dochucujeme v rozhodující míře zdraví prospěšnými ingrediencemi jakými jsou bylinky, česnek či mořská sůl. Jako zahušťovadla používáme kukuřičnou mouku, bramborový škrob a pohankovou mouku. Většina pokrmů je upravována za pomoci vodní páry. Tento způsob umožňuje omezení použitého množství tuků, připravená jídla tak neztrácejí vitamíny, mají nízké nutriční hodnoty, nevysušují se a zachovávají si jedinečnou chuť.


Interiér

Prostředí restaurace GREENHOUSE je vytvořeno tak, aby na vaše smysly působilo obdobně jako podávaná jídla, tedy lehce a vzdušně. Jde nám o to, abyste se dobře naladili před jídlem, a následně se stejně příjemně cítili i po jeho konzumaci. Příjemný a přirozený pocit navozují samotné dominantní materiály tvořící interiér: kámen, dřevo a sklo.


Prostředí restaurace je nekuřácké a k dispozici je dětský koutek. Hosté mohou také využít WiFi internetové připojení zdarma.


Prohlédněte si INTERIÉR ve 3D

snídaňové<br/>menu

snídaňové
menu

salátový<br/>bar

salátový
bar

denní<br/>menu

denní
menu

posezení<br/>u kávy

posezení
u kávy

domácí light<br/>moučníky a dezerty

domácí light
moučníky a dezerty

bezedný<br/>nápoj

bezedný
nápoj