GREENHOUSE - zdravý restaurant

GREENHOUSE dobré bistro

Dobrá snídaně, oběd či dezert?

U nás z toho najdete vše.

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku 7:00 - 14:00

v Biskupské ulici č. 130/3, jen pár kroků od náměstí.


Přijímáme tyto stravenky jak v papírové tak digitální formě:

Sodexo, Chéque Déjeuner, Ticket Restaurant

Jak a z čeho vaříme?

Všechny pokrmy, které najdete v našem menu, jsou připravovány v souladu se zásadami zdravého životního stylu. Pro naši kuchyni pečlivě vybíráme kvalitní suroviny, čerstvou sezónní zeleninu a přírodní ochucovadla. Při přípravě používáme některé BIO potraviny v souladu s moderními trendy. 


Podávaná jídla dochucujeme v rozhodující míře zdraví prospěšnými ingrediencemi jakými jsou bylinky, česnek či mořská sůl. Většina pokrmů je upravována za pomoci vodní páry. Tento způsob umožňuje omezení použitého množství tuků, připravená jídla tak neztrácejí vitamíny, mají vysoké nutriční hodnoty, nevysušují se a zachovávají si jedinečnou chuť.


Interiér

Prostředí restaurace GREENHOUSE je vytvořeno tak, aby na vaše smysly působilo obdobně jako podávaná jídla, tedy lehce a vzdušně. Jde nám o to, abyste se dobře naladili před jídlem, a následně se stejně příjemně cítili i po jeho konzumaci. Příjemný a přirozený pocit navozují samotné dominantní materiály tvořící interiér: kámen, dřevo a sklo.


Prostředí restaurace je nekuřácké a k dispozici je dětský koutek. Hosté mohou také využít WiFi internetové připojení zdarma.


Prohlédněte si INTERIÉR ve 3D

snídaňové<br/>menu

snídaňové
menu

salátový<br/>bar

salátový
bar

denní<br/>menu

denní
menu

posezení<br/>u kávy

posezení
u kávy

domácí<br/>moučníky a dezerty

domácí
moučníky a dezerty

bezedný<br/>nápoj

bezedný
nápoj